Lajme

Dy persona e bëjnë për spital pejanin

Autori: Gazeta inFokus 09:57 | 17 November 2020

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona pasi kanë shkaktuar fizikisht në qytetar nga Peja,

Sipas Policisë  viktima ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin rajonal në Pejë.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje për 48 orë./Gazeta inFokus/

Të tjera