Rozë

Dy nga femrat më të bukura bëhen bashkë…

Autori: Gazeta inFokus 12:02 | 13 May 2017

Ishin në listën e 10 femrave më të bukura të vitit, e kur ato bahen bashkë Majemi “mban frymën”.

Adriana Lima dhe Priyanka Chopra janë fotografuar së bashku në Majemi duke marrë të gjithë vëmendjen në plazhin e mrekullueshëm.

Me bikini  të zeza, 35-vjeçarja Adriana Lima, që është një prej modeleve më të kërkuara në botë, ishte një mrekulli më vete.

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera