Lajme

Dy kosovarë po kërkohen nga Policia Britanike, ky është shpërblimi

Autori: Gazeta inFokus 10:42 | 20 May 2020

Policia Britanike ka shpallur në kërkim dy kosovarë.

Jeton Krasniqi dhe Mirsad Brahimi janë të dyshuar për vrasjen e shqiptarit, Grineo Daka rreth një vit më parë.

27 vjeçari nga Shqipëria është vrarë në korrikun e vitit të kaluar në një klub nate në orët e para të mëngjesit.

Jeton Krasniqi 26 vjeç dhe Mirsad Brahimi 33 vjeç, të dy banues në veriun e Londrës janë shpallur në kërkim dhe kushdo që jep ndonjë info në kapjen e tyre do të përfitojë 20 mijë funte.

Të tjera