Sport

Dy gola për dy minuta nga Barça ndaj Las Palmas (Video)

Autori: Gazeta inFokus 20:44 | 14 May 2017

Barcelona ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Las Palmas dhe ka kaluar në epërsi me rezultatin 0-2.

Goli i parë u shënua nga Neymar në minutën e 25-të pas asistimit nga Luis Suarez.

Ndërsa pas dy minutash shënoi Suarez, i asistuar nga Neymar.

Etiketa:
Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera