Rozë

Dy femrat më të bukura bëhen bashkë në plazh (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:42 | 13 May 2017

Adriana Lima dhe Priyanka Chopra janë fotografuar së bashku në Majemi duke marrë të gjithë vëmendjen në plazhin e mrekullueshëm.

Modelja Lima shkëlqente me bikini të zeza, ndërsa Chopra me një këmishë ngjyrë të gjelbërt dhe me një palë bikine të kaltërta, la pa frymë gjithë plazhin e Majemit.

Ylli i serialit “Quantico” nuk mund t`i mbante duart e veta larg supermodelës braziliane, ku gjatë tërë kohës qëndruan të përçafuara. Por ne nuk i vëmë faj, apo jo?!/AktivPress

Etiketa:
Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera