Rozë

Dy banoret në Big Brodher ngacmojnë duke bërë ‘twerk’

Autori: Gazeta inFokus 19:55 | 07 October 2021

Paloma dhe Beniada Nishani gjatë ditës së sotme kanë ndezuar atmosferën brenda shtëpisë së BB VIP.

Derisa Vëllai i Madh u ka vënë muzikë në sfond, dyshja shfaqen duke bërë twerk në dhomën e gjumit.

Beniada menjëherë ka marrë vëmendjen edhe të banorëve por edhe të publikut me paraqitjen e saj.

-Advertisement-

Madje sot, disa nga banorët e kanë ngacmuar atë nëse mund të kishte një lidhje aty brenda nga ana e saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera