Lajme

Durrës, sekuestrohen 113 killogramë kanabis e hedhur në det

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 16 May 2017

Agjentë të policisë së Durrësit kanë sekuestruar në orët e fundit 113 kg kanabis sativa.

Lënda narkotike është gjetur e hedhur në det, në afërsi të Kepit të Rodonit dhe në zonën e Gjirit të Lalzit.

Një grup hetimor po punon për identifikimin e personave që kanë tentuar të trafikojnë këtë sasi droge dhe rrethanat se si ajo përfundoi në det.

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera