Rozë

Duke pritur të bëhet 60 vjeçe, aktorja e njohur super seksi me rroba banje (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:25 | 28 July 2022

Demi Moore është shfaqur e mrekullueshme në disa poza të realizuara së fundmi, të cilat i ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”. Në fotot në fjalë, aktorja amerikane mban veshur një palë rroba banje të bardha që i rrinë mjaft bukur dhe i ekspozojnë format trupore elegante.

Imazhet kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente, ku ndjekësit nuk ia kanë kursyer komplimentet. Ata i shkruajnë se është “e bukur si “gjithmonë”.

Ndërkohë këto poza vijnë pasi 59-vjeçarja tha për “People” se ishte e emocionuar se në muajin nëntor do të bënte 60 vjeçe.

“Ti ke arritur 59 dhe tashmë po mendon ‘epo unë do të jem 60’. Ndihem shumë çliruese. Kur mendoj për gjyshen time në moshën 60-vjeçare, ajo në një farë mënyre dukej sikur kishte refuzuar të ishte e vjetër. Ndihem në shumë mënyra, më e gjallë dhe më e pranishme se kurrë”, ka thënë aktorja e “Brave New World”.

Ish-bashkëshorta e Bruce Willis dhe Ashton Kutcher, ka folur gjithashtu se sa e rëndësishme është që femrat mbi 60 vjeç të ndihen tërheqëse.

Etiketa:

Të tjera