Rozë

Duke i dridhur të pasmet nga palestra, Shqipe Hysenaj shfaqet në ‘topform’

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 24 July 2021

Ish – konkurentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj, ka filluar furishëm me aktivitete për përformësimin e linjave trupore, saktësisht me palestër.

Nga atje bukuroshja po ekspoon trupin me foto e video të ndryshme ku gjithashtu shihet edhe ndryshimi i fizikut, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka postuar në Insta Story një video mjaft atraktive ku dëgjohej muzikë dhe Shqipja po e këndonte duke e ndjerë edhe me kërcim që po se i tregonte të pasmet duke i bërë disa lëvizje provokuese.

Të tjera