Rozë

Duhet ta njihni… dhe shijoni format e saj (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 11 May 2017

Rrjetet sociale po u japin mundësinë shumë femrave që të ekspozojnë format e tyre.

Jo vetëm kaq, por ato po bëhen të famshme në mënyrë të vetvetishme.

Një prej tyre është Miss Genii.

Ajo është shumë e njohur në IG dhe arsyeja kuptohet lehtë.

Etiketa:
Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera