Rozë

Dua Lipa shtatzënë për herë të parë?

Autori: Gazeta inFokus 17:24 | 14 January 2021

Dua Lipa u ktheu përgjigje komentuesve, të cilët ishin të bindur se ajo është shtatzënë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së fundi është bërë kryetemë e medieve rozë.

Kjo për shkak të disa fotografive që i postoi në rrjete sociale, duke bërë të gjithë të besojnë se është shtatzënë.

Artistja ishte veshur me një fustan të gjelbër, të shkurtër, ndërsa në mbishkrimin që ia la fotografive ajo shtoi disa ’emoji’, e njëri prej tyre ishte një fëmijë, një shishe për fëmijë dhe një arush.

Ky mbishkrim mjaftoi që menjëherë të fillojnë aludimet se këngëtarja po pret fëmijën e parë me Anwar Hadid.

Pasi thashethemet morën dhenë, Dua ka reaguar përmes një ‘tweet’, duke mohuar pretendimet e ndjekësve.

“Ajo është shtatzënë?”, tha një ndjekës, kurse Lipa u përgjigj, “është ushqim zemër”.

Fotografitë e Dua Lipës u realizuan në Meksikë, ku ajo po pushon bashkë me të dashurin dhe familjen.

Të tjera