Rozë

Dua Lipa publikon imazhe nga fëmijëria, reagon ndaj kritikave për ‘Photoshop’

Autori: Gazeta inFokus 22:06 | 11 June 2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare. Përveç projekteve që publikon, nga njerëzit komentohet mjaft shumë për veshjen dhe pamjen.

Së fundmi, Dua ka publikuar disa imazhe nga fëmijëria në Instagram, teksa tregon se nuk ka bërë ndërhyrje dhe as nuk përdorë ‘photoshop’.

“Për njerëzit që më thonë se i bëj me Photoshop imazhet e mia që të më duken buzët më të mëdha janë të çmendur. Nuk po mundem të besoj që më duhet ta mbroj veten. Ju njerëz jini gati”, ka shkruar Dua.

Ditën e sotme (e martë), Dua është shpallur këngëtarja e tetë më e klikuar në botë, ndërsa në vendin e katërt renditet Rita Ora.

Të tjera