Rozë

Dua Lipa poston disa imazhe të reja nga prapaskenat e “AMAs”

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 24 November 2020

Dua Lipa duket e mahnitshme në fotografitë e reja nga “American Music Awards”.

Dua Lipa të dielën që e lamë pas mori pjesë në eventin e muzikës “American Music Awards”.

Këngëtarja në këtë event kishte përgatitur një performancë të mrekullueshme, për të cilën u duartrokit edhe nga kolegët e muzikës.

Po ashtu, ajo nga kjo “AMAs” nuk u largua pa një çmim, pasi është shpërblyer me çmimin “Best Pop/Rock Song”.

Krahas gjithë këtyre, artistja mori vëmendje të madhe edhe me dukjen, posaqërisht me fustanin e mahnitshëm “Versace”.

Fustani në fjalë ka kushtuar hiç më pak se 10 mijë euro, ndërsa në rrjete sociale Dua solli të tjera imazhe ku e fotografon trupin nga afër dhe dukej për mrekulli.

Të tjera