Sport

Drita-Prishtina, ja me cilat fanella do të luaj skuadra nga kryeqyteti

Autori: Gazeta inFokus 16:00 | 13 August 2018

Drita dhe Prishtina do të përballen sonte në takimin e Superkupës së Kosovës, shkruan GazetaFokus.

Pas shortit të hedhur sot Prishtina do të jetë në cilësin e mysafirit në këtë takim.

Prishtina, si mysafire pas shortit, do të luaj me fanella të kuqe. Drita-Prishtina fillon nga ora 20::00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri.’

Të tjera