Sport

Drita kalon në epërsi ndaj Feronikelit

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 01 May 2021

Drita dhe Feronikeli po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po luhet në stadiumin e qytetit në Gjilan, vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 17-të falë golit të Festim Alidemës, i cili ka shënuar nga penllatia./Gazeta inFokus/

Të tjera