Lajme

Drenas, arrestohet plaçkitësi i një biznesi

Autori: Gazeta inFokus 23:40 | 14 March 2019

Një grabitje e armatosur ndodhi sot pasdite në Drenas.

Policia arriti ta kap të dyshuarin, por është duke e zhvilluar edhe më tej një operacion për gjetjen e armës dhe dëshmive të tjera.

Të tjera