Lajme

Drejtori i Policisë sot raporton para deputetëve

Autori: Gazeta inFokus 08:11 | 19 May 2020

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, do të raportojë para anëtarëve të Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes lidhur me menaxhimin e situatës se sigurisë në Kosovë gjatë pandemisë COVID-19

Takimi siç bëhet e ditur do të zhvillohet nga ora 11 në Kuvendin e Kosovës, por pa prezencën e medieve.

Të tjera