Lajme

Drejtori i Policisë raporton në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe të Mbrojtjes

Autori: Gazeta inFokus 07:34 | 10 May 2024

Të premten, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Gazmend Hoxha, do të raportojë në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe të Mbrojtjes.

Mbledhja e këtij komisioni nis nga ora 10:00 dhe mbahet në Kuvendin e Kosovës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera