Lajme

Drejtori i AKI-së, Kreshnik Gashi raporton në Komision për sigurinë gjatë pandemisë

Autori: Gazeta inFokus 07:48 | 05 June 2020

Sot mbahet mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë.

Mbledhja do të mbahet në ora 10:00, ndërsa do të raportojë drejtori i AKI-së, Kreshnik Gashi.

Gashi në këtë mbledhje do të raportojë për gjendjen e sigurisë gjate periudhës se pandemisë dhe situatën aktuale.

Të tjera