Lajme

Drejtorët e rinj nisin zyrtarisht punën në gjashtë klinikat e QKUK-së

Autori: Gazeta inFokus 13:16 | 29 April 2022

Gjashtë klinika të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës zyrtarisht janë bërë me drejtorë të rinj.

Drejtorët e rinj kanë nënshkruar sot kontratat e punës, njofton Klankosova.tv.

Arsim Behramaj, është drejtor i klinikës së ORL-së, Faton Kutllovci, i klinikës së Psikiatrisë, Shkendije Nuza, e klinikës së Radiologjisë, Edmond Komoni, i Neurologjisë, Ardian Millaku, i klinikës së Onkologjisë dhe Ardian Shefkiu, drejtor i Klinikës së Kirurgjisë së fëmijëve

Të tjera