Lajme

Drejtoresha e Arsimit në Prishtinë prezanton renovimin e shkollës “Elena Gjika”

Autori: Gazeta inFokus 12:22 | 05 June 2022

Drejtoresha e Arsimit në Komunën e Prishtinës, Besianë Musmurati, ka publikuar një video të transformimit të një prej shkollave më të vjetra të Kryeqytetit, “Elena Gjika”.

Musmurati ka thënë se gjatë këtij mandati do të punohet shumë në rinovimin e përmirësimin e shkollave dhe rritjes së cilësisë në Arsim.

Ajo ka ftuat edhe qytetarët që të jenë bashkëpunues dhe aleat në këtë mision të rëndësishëm.

-Advertisement-

Videon e plotë nga renovimi i shkollës “Elena Gjika” mund ta gjeniKËTU

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera