Lajme

Dorëzohet Arben Vitia, i’a heq kapelën Përparim Ramës duke i uruar fitoren  

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 14 November 2021

Në këto momente, Arben Vitia, është paraqitur në një konferencë për media ku ka pranuar humbjen në këtë garë të balotazhit. Ai e ka uruar kundër kandidatin e tij nga LDK-ja, Përparim Ramën për fitoren e kryeqytetit.

Vitia i ka uruar qytetarët duke thënë se urime tashmë kryetar i Prishtinës është Përparim Rama. Ai ka falënderuar aktivitet dhe të gjithë mbështetësit e tij./Gazeta inFokus/

Të tjera