Lajme

Dorëhiqen tre aktivistë të LVV-së, si rezultat i pakënaqësive

Autori: Gazeta inFokus 00:06 | 09 September 2022

Tre aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje nga Qendra e saj në Lipjan kanë dhënë dorëheqje nga funksionet e tyre brenda këtij subjekti politik, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas postimeve publike të Fadil Spahiut, Fitim Sopjanit dhe Shkëlzen Bislimit dorëheqjet e tyre vijnë si rezultat i pakënaqësive të tyre me Qendrën e LVV-së në Lipjan./Gazeta Infokus/

Të tjera