Lajme

Donika Kadaj – Bujupi: Agim Aliu jo vetëm në nivel lokal, por edhe atë nacional do të kontribuonte shumë

Autori: Islam Morina 23:02 | 01 October 2021

Donika Kadaj – Bujupi në “Pressing” ka folur për kandidatin për kryetar të Ferizajt nga PDK-ja, Agim Aliun, për të cilin ka thënë se ai jo vetëm që ka kontribuar dhe do të kontribuojë në nivel lokal, por Aliu do të kontribuonte shumë edhe në nivel nacional, shkruan Gazeta Infokus.

Kadaj – Bujupi ka thënë se beson në fitoren e Agim Aliut, sepse qytetarët e Ferizajt tashmë janë të përcaktuar dhe është meritore ajo çka po ndodhë atje./Gazeta Infokus/

Të tjera