Lifestyle

Doni foto perfekte me bikini gjatë verës? Yjet e ekranit zbulojnë rregullin kryesor (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:43 | 09 June 2021

Ndoshta këtë vit jo domosdoshmërit do mund të bëjmë pushime jashtë vendit, por sigurisht që pozat me bikini nuk do të mungojnë në rrjetet sociale.

Personazhet e njohur të ekranit kanë zbuluar se “aksesori” më i domosdoshëm i kësaj vere është një mikeshë, me të cilën mund të vishni bikini të njëjta për t’u kombinuar.

Në profilet e “Instagram”-it të Chloe Ferry, Kourtney Kardashian dhe Bella Thorne, mund të gjeni fotografi mjaft “hot”, ku shfaqen me shoqet apo motrat e tyre të veshura me rroba banje seksi.

Vajzat bukuroshe zgjedhin bikinit me seksi, pozën më të bukur dhe realizojnë imazhet që nuk i lënë vend imagjinatës së ndjekësve të tyre.

Të tjera