Rozë

Donaldi përmend Bora Zemanin në Big Brother VIP, kjo është deklarata e tij për të

Autori: Gazeta inFokus 11:37 | 06 January 2022

BBVIP iu ka kërkuar banorëve të realizojnë brenda shtëpisë të gjithë programin televiziv të “Top Channel”, ku përfshihet dhe ‘Përputhen’, emision i drejtuar nga Bora Zemani.

Banorët kanë diskutuar se kush do e prezantojë këtë program dhe është përmendur emri i Donaldit. Aktori ka refuzuar, duke thënë se nuk dëshiron të mërzisë njeri (referuar Borës).

Donaldi: Donaldin mos e fusni aty.

Beniada: Të keqen është shumë e bukur

Donaldi: O shpirti ku di unë si janë gjërat jashtë

Beniada: O zemra merri gjërat icik kështu, tani iku se iku ajo historia

Donaldi: Nuk dua të mërzis njeri

Të tjera