Rozë

Donaldi largohet nga shtëpia e Big Brother, kjo është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 23:21 | 01 January 2022

Eksperienca e tij ka më shumë se 60 ditë.

Flasim për Donald Veshajn aktorin dhe moderatorin shqiptar i cili po pëlqehet shumë nga publiku.

Madje javë më parë ai është përzgjedhur edhe i preferuari i tyre.

Vëllai i Madh sonte i ka plotësuar dëshirën atij duke intervistuar për herë Arbanën.

E për ta bërë këtë Donaldi është larguar nga shtëpia dhe ka shkuar në studio tek Arbana.

Etiketa:

Të tjera