Rozë

Donaldi dhe Monika gatuajnë dhe vallëzojnë së bashku

Autori: Gazeta inFokus 19:07 | 24 January 2022

Donaldi dhe Monika ka rrezatuar sot plot energji.

Dy banorët e Big Brother Vip me profesion të dy aktorë kohët e fundit po kalojnë mjaft mirë me njëri-tjetrin.

Ndonëse në fillim Monika ishte poziconuar në anën e Ilirit ajo ka javë që ka ndërruar grupin.

Së fundmi dy banorët sot kanë gatuar së bashku e duke vallëzuar, kështu duke sjellë energji mjaft pozitive në shtëpi.

Ndryshe, nesër është edicioni i radhës ku në nominim është pikërisht Monika me banorin e ri Arbrin.

Se në anën e kujt do të jetë fati për të vazhduar ende garën kjo mbetet për t’u parë.

Të tjera