Rozë

Donald dhe Beatrix luajnë me Saren, pasi ajo është e dehur

Autori: Gazeta inFokus 12:30 | 27 December 2021

Banorët më të përfolur të Big Brother Vip, Donalti dhe Beatrixi, luajnë me Saren e cila shihet se është e dehur , shkruan Gazeta inFokus.

Sara mbrëmjen e së dielës, është shfaqur me një disponim mjaftë të mirë, duke treguar një anë komedie të saj.

Një lojë të tillë e kanë luajtur Beatrixi me Donaldin, ku ky i fundit nuk ka hezituar të ngacmojë Saren .

Në videon që është publikuar në Tik Tok, e cila është shkëputur nga kamerat e transmetimit të kanalit Big Brother VIP, shihet se si Beatrix dhe Donaldi luajnë me Saren. /Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Vip Albania (@bb_vip_al)

Të tjera