Rozë

Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin duke u përqafuar

Autori: Gazeta inFokus 21:56 | 08 September 2022

Reperi Don Xhoni dhe këngëtarja Era Istrefi janë parë bashkë në një video

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, dyshja e këngëtarëve kosovarë, të cilët janë të njohur për hitet e tyre janë xhiruar në një mbrëmje dhe ku shihen pas një veture duke u përqafuar.

Don Xhoni deri para disa kohe ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single.

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë hermetike sa i përket jetës personale këto vite.

Kujtojmë që dyshja nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

@showbizishqip3 #donxhoni #eraistrefi ♬ original sound – Showbizishqip

Të tjera