Rozë

Don Xhoni i habitur për suksesin e tij

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 28 December 2021

Rep-artisti kosovar, Don Xhoni, është habitur nga suksesi i këngës ‘Corazon’, këngë kjo që po ndëgjohet në shumë shtete evropiane, shkruan Gazeta inFokus.

Reperi nga Drenica para disa ditëve erdhi në bashkëpunim me këngëtarin, Butrin Imeri, ku lansuan hitin e fundvitit ‘Corazon’ dhe arritën miliona klikime brenda pak ditëve.

Don Xhoni, përmes një postimi në Instragram, ka treguar se ‘Corazon’ është në majat e suksesit dhe kjo këngë tashmë është e pranishme edhe në shtetet evropiane.

Viti 2021 siç shihet ishte viti i suksesit për Don Xhonin./Gazeta inFokus/

Etiketa:

Të tjera