Rozë

Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini në lidhje dashurie? Fotografohen duke darkuar së bashku

Autori: Gazeta inFokus 19:48 | 24 November 2020

Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini janë fotografuar duke darkuar së bashku.

Në shumicën e rasteve yjet e estradës shqiptare nuk shfaqen shumë në vende publike. Kjo shpeshherë ka të bëjë se me kë ata janë në shoqëri, pasi çdo lëvizje e tyre merr vëmendje mediatike.

Një gjë e tilla ka rastisur të ngjajë me dy personazhet e njohura, Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini.

Reperi nuk është se ka shfaqur ndonjëherë miqësi me ish-miss Shqipërinë, por që takimet e tyre duken të ndodhin.

Burime të brendshme për Telegrafin kanë siguruar disa imazhe dhe video të dyshes, të cilët shihen duke darkuar në një restorant.

Në njërën prej fotografive, palët kthejnë kokën për të shpërqendruar vëmendjen e kamerës, por sërish kapen fytyrat e tyre.

Nuk i dihet ende nëse dyshja kanë filluar lidhje mes tyre, por që duken se janë të afërt mes njëri-tjetrit.

Të tjera