Rozë

Do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje, Xhensila publikon foto më të bukur të vajzës me babain

Autori: Gazeta inFokus 20:18 | 20 May 2020

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto shumë të bukur të Besit me vajzën.

Të tjera