Rozë

Do ta harroni Majlinda Zeken kur t’ia shihni motren

Autori: Gazeta inFokus 21:45 | 20 November 2020

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur që kur u lidh me reperin Majk.

Ani pse marrëdhënia e tyre nuk zgjati shumë dhe lidhja u rrënua, Majlinda edhe më tej mbeti në vëmemdjen e publikut.

Ka vite që çifti janë ndarë, ndërkohë që Zeka rrit djalit që e ka me reperin Majk. Majlinda duket mami beqare mjaftë e lumtur, shkruan “Kosovarja”.

Ajo komentohet kryesisht për linjat perfekte trupore, bukurinë dhe stilin që posedon.

E bukur Majlinda, por a e keni parë motren e saj Elizabeten? Cila duket më mirë sipas jush?

Të tjera