Lifestyle

DJALOSHI PËRLOTET KUR SHEH KATE MIDDLETON

Autori: Gazeta inFokus 16:05 | 12 May 2017
Një djalë i vogël është përlotur kur ka takuar për herë të parë dukeshën Kate Middleton në Luksemburg.Ajo ishte në festivalin në Place Clairefontaine dhe takoi shumë fëmijë që shprehnin dëshirë për ta takuar.

Vogëlushi kur pa dukeshën, u turpërua dhe u mbështet në shpatullën e nënës së tij duke qarë.

Fotot kanë bërë menjëherë xhiron e botës./AktivPress

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera