Lajme

Djali i Rugovës në ndejë me Thaçin e Veselin (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 21:33 | 26 April 2017

Presidenti i vendit Hashim Thaci është parë i shoqëruar bashkë me Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin në një ndejë.

Përveç Veselit, prezent ishte dhe djali i ish-presidentit Ibrahim Rugova, Mendim Rugova, të cilët po merrnin pjesë në një ndejë përshëndetjeje të organizuar, njofton Klan Kosova.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera