Lajme

Djali raporton rastin, hajnat i hyjnë në shtëpi të babait dhe i marrin paratë

Autori: Gazeta inFokus 11:10 | 12 May 2021

Një person ka njoftuar policinë se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e babait të tij dhe i kanë marrë para të gatshme, shkruan Gazeta Infokus.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se rasti është nën hetmi.

“VJEDHJE E RËNDËFsh. Radoste, Rahovec, 11.05.2021-19:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në shtëpinë e babait të tij, persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshme. Rasti nën hetime”,njofton Policia./Gazeta Infokus/

 

 

Të tjera