Rozë

Djali i Robert Aliajt “fton” publikisht në takim modelen s*ksi: Je shumë vajzë…

Autori: Gazeta inFokus 13:50 | 25 April 2022

Djali i Robert Aliajt, Kristi, u bë pjesë e një emisioni për të gjetur dashurinë në ekran pak muaj më parë, por që rrugëtimi i tij nuk zgjati shumë. Ditën e djeshme, ai ishte i ftuar në “E Diell”, ku ka zbuluar se kush është një nga vajzat më seksit të showbiz-it shqiptar.

Madje Kristi e ka ftuar edhe në takim. Teksa ishte i ftuar në “E Diell” dhe po zhvillonte një lojë në një nga rubrikat e emisionit, atij iu kërkua të ftonte në takim një nga vajzat më seksi të showbizit sipas tij. Ai tha emrin e modeles Oriola Marashi, të cilës i shkruajti një mesazh në “Instagram”.

“Përshëndetje Ori, më je dukur gjithmonë vajzë shumë e bukur, shumë cute (e këndëshme). Hajde pimë një kafe.”- thuhej në mesazhin që ai i dërgoi. Edhe pse gjithçka ishte në kuadër të lojës, Kristi nuk e fshiu mesazhin, duke pritur kështu një përgjigje.

Të tjera