Lajme

Djali i Edi Ramës i jep lamtumirën e fundit të dashurës që humbi jetën nga tërmeti

Autori: Gazeta inFokus 18:57 | 28 November 2019

Nga tërmeti i cili u shkaktua ditën e martë në mesin e personave të cilët u gjenden të vdekur nën rrënoja ishte edhe e dashura e djalit të kryeministrit të shqipërisë Edi Rama.

Gjatë ditës së enjëte u bë ceremonia e varrimit, ku i pranishëm ishte edhe Gregu i cili i dha lamtumirën e fundit Kristi Reçit, të dashurës së tij, shkruan gazeta inFokus.

Ndërsa Rama është shfaqur i hidhëruar teksa i ka dhënë lamtumirën e fundit, vajzës me të cilën kishte më shumë se dy vite lidhje, ka shkruar AbcNeës, transmeton gazeta inFokus.

Katër anëtarët e familjes Reçi, babai Eduard Reçi, 54 vjeç, nëna Dolora Reçi, 49 vjeç, vajza Kristi Reçi, 25 vjeç, dhe djali Klaus Reçi, 21 vjeç u përcollën për në banesën e fundit paraditen e sotme mes dhimvjeve dhe lotëve./Gazeta inFokus/.

Të tjera