Rozë

Djali i Danit e rrit mjekrrën deri tek gjoksi

Autori: Gazeta inFokus 22:25 | 18 May 2020

Ramadan Krasniqi është këngëtari i njohur kosovar, i cili është prezent tash e disa vite në skenën muzikore.

Përveç këngëve të tij solistike Dani pëlqehet edhe për bashkëpunimet me kolegët e tij,

Ka 11 vite që kur Ramadan Krasniqi është i ve dhe nuk ka dëshiruar të martohet më.

Ai ka dy fëmijë, ku Andi është mjaft i njohur për shkak të jetës së tij luksoze që e shfaq në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai paraqitet me mjekër të gjatë që po e bën të duket shumë ‘in’ pavarësisht se dikush mund ta ketë kritikuar.

Ndryshe Andi është fejuar vitin e kaluar me Dafina Hazirin.

Të tjera