Rozë

Dj Pm dhe Sarah nuk ndahen nga njëri tjetri

Autori: Gazeta inFokus 11:20 | 07 January 2022

Sarah Berisha është banorja e fundit që u eliminua nga Big Brother VIP.

Pas daljes së saj kishte shumë njerëz që e prisnin, duke përfshirë edhe Dj Pm-in.

Nuk dihej nëse pas daljes së saj dyshja do të vazhdojnë të takohen edhe jashtë.

Por si duket ata po e vazhdojnë atë që e lanë në gjysmë brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe kanë vazhduar takimet edhe jashtë shtëpisë.

Të tjera