Rozë

Dj Dagz me lot në sy flet me Einxhel Shkirën: Të dua shumë dhe bëhu e fortë

Autori: Gazeta inFokus 21:41 | 28 January 2022

Einxhel Shkira ka realizuar në lidhje LIVE me banorët e Big Brother VIP.

Moderatrja ka treguar se gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe ka falenderuar banorët për kujdesin ndaj saj.

Derisa në anën tjetër, Dj Dagz është parë në studio me lot në sy, derisa i ka thënë Einxhelit se është ndjerë i pafuqishëm kur e ka parë se çfarë ka ndodhur.

“Jam ndjerë i pafuqishëm kur e kam parë. Të dua shumë dhe bëhu e fortë”, kanë qenë fjalët e Dj Dagz.

Ai gjithashtu ka falenderuar Donaldin për kujdesin e treguar ndaj Einxhelit mbrëmë kur ajo kishte dhimbje të mëdha.

Të tjera