Rozë

Dizajnerës së njohur shqiptare ia bëjnë “llom” veturën e parkuar (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:40 | 15 November 2021

Dizajnerja e njohur Lia Stublla, ka publikuar disa fotografi në rrjetin e saj social Instagram dhe ka njoftuar se ia kanë dëmtuar veturën e saj, për të cilën ajo thotë se “një vajzë e pirë me veturë Range Rover, ka dëmtuar veturat tjera në parking”.

Ajo ka shtuar se nga ky aksident nuk ka të lënduar.

Të tjera