Rozë

Ditë zie për këngëtaren e njohur kosovare

Autori: Gazeta inFokus 16:43 | 18 July 2017

Ende pa iu tharë loti nga vdekja e nënës, Violeta Kajtazi u përball edhe me një tjetër humbje të një personi shumë të dashur për të.

Ajo në rrjetin social ‘Facebook’, ka treguar se në mëngjesin e ditës së sotme ka ndërruar jetë gruaja e vëllait të saj.

‘Na la edhe gruaja e vëllaut! Zoti të shpërbleftë me xhenet e bukura e jonë’, ka shkruar Kajtazi në Facebook.

-Advertisement-

Gazeta Express merr vesh se e ndjera ka vdekur për shkak të sëmundjes së kancerit, e cila ka vuajtur tash e një kohë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera