Rozë

Ditë të nxehta në Dubai, Enca ‘thyen’ rrjetet sociale

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 25 October 2021

Këngëtarja Enca Haxhia, po shijon disa ditë relaksi në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo zgjodhi vendin e largët aziatik për të festuar 26-vjetorin e lindjes. Artistja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundi postoi disa foto me bikini, ndërsa po pushon në klimën e ngrohtë të Dubait, që thotë se është bërë destinacioni i saj i preferuar.

Momentalisht, Enca nuk është aktive me koncerte apo prodhime muzikore, megjithatë ka vëmendjen e mbi 2 milionë fansave në “Instagram”, që e ndjekin dhe e komentojnë në postimet që bën.

Etiketa:

Të tjera