Fun & Video

Ditë e keqe në punë? Shikoni këto FOTO të ‘tmerrshme’ dhe do thoni ‘sa mirë që nuk jemi aty’

Autori: Gazeta inFokus 14:31 | 31 May 2023

Të gjithë keni pasur ditë sfiduese në punë, ku jeni munduar në çdo mënyrë që të shkojë sa më mirë, por sërish ka shkuar tmerrësisht keq!

Por a ju ka ndodhur ndonjëherë diçka kaq e sikletshme sa nuk keni dashur që të jeni aty apo thjesht keni vendosur duart në kokë?

Njerëz nga e gjithë bota kanë ndarë momente të tmerrshme që kanë përjetuar gjatë punës në internet, me “DeMilked” duke mbledhur disa nga më dramatiket në një galeri virale.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Hapet thirrja për BURSE 100% per studime ne Gazetari Digjitale nga UNI dhe Televizioni T7

Të tjera