Lajme

Diplomon në ShBA djali i heroit, Haradinaj: Përveç neve, e ke bërë krenar edhe Shkelzenin

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 28 September 2022

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka uruar nipin e tij, djalin e vëllait hero, Shkelzenit, Luan Hardinaj për diplomimin e tij si Oficer të Inteligjencës Ushtarake.

Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se Luani i ka bërë krenarë të gjithë.

“Luani i ri sot diplomoi në MIBOLC, kursi bazik për Oficer të Inteligjencës Ushtarake në SHBA. Ai na bënë krenarë të gjithëve, Shkelzenin dhe gjithë kombin.

Nderime Atdheut, Luan”, ka shkruar Haradinaj.

Të tjera