Lajme

Dikush tenton ta rrëmbej një person në Gjilan, ja si shpëton ai

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 19 November 2021

Një persona ka raportuar në polici se të enjten rreth orës 22:00, derisa ka qenë në rrugë, një person e ka kapur për dore dhe ka tentuar ta futë ne veturën e tij.

Viktima ka arritur të largohet dhe të futet në një lokal, shkruan Gazeta Infokus.

“Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Ndërsa rasti po cilësohet tentim rrëmbimi. /Gazeta Infokus/

Të tjera