Rozë

Dikush i dërgoi dhuratë Rina Balajt për Shën Valentin, por pa emër

Autori: Gazeta inFokus 18:31 | 14 February 2024

Në ditën e Shën Valentinit, Rina Balaj ka pranuar dhuratë.

Asaj i dërgoi dikush buqetë me trëndafila të kuq dhe çokollata.

Ajo që nuk i “pëlqeu” artistes ishte se personi në fjalë nuk e ka shkruar emrin.

-Advertisement-

“Nuk është e drejtë”, ka shkruar Rina teksa ka ndarë me ndjekësit e saj dhuratën.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Kryetari Përparim Rama pjesë e ‘Mayor’s Talk’

Të tjera