Rozë

Dikush e quajti budallaçkë, Bora Zemani i përgjigjet ‘kesh e ngjesh’

Autori: Gazeta inFokus 20:25 | 06 January 2022

Së fundmi Bora Zemani promovoi në Instagram një nga klinikat e saj të preferuara të estetikës dhe kujdesit për lëkurën.

Në mesin e qindrave komenteve që ajo ka marrë, një nga ata e quajti ‘budallaçkë’ atë.

Ku ndër ta ka qenë edhe një vajzë që u shkruan “Skam ber botox thot budallacka ti jo vetem qe ke ber botox Por dhe hilauronic e ke mbush fytyren gjithandej”.

E nuk kishte sesi në një koment të tillë të mungonte edhe përgjigja e bukuroshes.

“Ne fakt jo e dashur nuk kam bere dhe nuk do e kisha problem ta thoja sepse nuk jam kunder, nuk te bene budallacke botox-i, dite te mbare!”.

Të tjera